Kayseri Tabanlık Çeşitleri
Kayseri Tabanlık Çeşitleri

Kayseri Tabanlık Çeşitleri

 

Ayak sağlığı son yıllarda giderek önem kazanmakta ve buna bağlı olarak ayak sağlığı ile ilgili hizmetler gelişen teknoloji ile birlikte kişilerin önemini kazanmaktadır.Ayaklarımızın en az %95'i sağlıklı  doğarken hareketsizlik, aşırı kilo, ayak  bakımını önemsememe, uygun olmayan ayakkabı seçimleri ve bazı kronik hastalıklar ayak sağlığımızı olumsuz yönde etkiler.Buna bağlı oluşan duruş bozuklukları ,denge sorunu , yük dağılımı bozuklukları, ayak şekil bozuklukları ve deformasyonları oluşur.

 

Ayak sorunları hakkında farkındalığı sağlamak,riskli durumları  erken saptayarak kişileri bilgilendirmek konusunda hizmet vermektedir.Karşılaşılan sorunları en etkin tedavi yöntemleri ile zamanında tedavi ederek kişinin yaşam kalitesini attırmaktır.

 

Ayağınızdaki basma ve yürüme sırasında gelişen basınçların dağılımını saplayarak bilgisayarlı ayak analizinizi oluşturur. Bu sisteme bağlı özel bilgisayar programları ile sonuçların analizi yapılarak ayağınıza en uygun basışın sağlandığı tabanlıklar uzmanlar tarafından bilgisayar ortamında dizayn edilir. Kişinin boy,kilo ve ayak deformasyonuna  özel malzeme seçimi yapılarak dizayn  edilen tabanlıklar bilgisayar sistemine bağlı modelleme cihazlarında üretilir .

 

Özel tabanllıklarla düz tabanlık, çukur ayak, ayağın ön yüzüne basmak nedenli ayakta gelişen basınç problemleri düzeltilir, ayak ağrısı azalır, ileride gelişecek deformasyonlar engellenir ve konforlu bir yürüme sağlanır.

 

 

düz taban,ortopedik tabanlık,pes planus,pes kavus,içebasma,kayseri ortopedik tabanlık,kayseri pes planus tabanlık

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014