Kayseri Protez Ortez Uygulama Merkezi
Kayseri Protez Ortez Uygulama Merkezi

Kayseri Protez Ortez Uygulama Merkezi

 

Sağlık sektörünün yapı taşı sayılan tıbbi cihaz ve medikal ürünler teknolojiyle paralel olarak yenilenmektedir. Sektörde yıllardır hizmet veren firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler arasında; diz üstü protez bacak, içe basma tabanlık, kişiye özel tabanlık imalatı, korse ve ortopedik tabanlık olarak sayabiliriz. Ortopedi, rahatsızlıkları doğuştan olabileceği gibi sonradan da oluşabilmektedir. Her türlü rahatsızlıklarınızda ihtiyacınız olan tüm medikal ürünler için firmamız en iyi adrestir.

 

Firmamız kurulduğu ilk günden bugüne kadar geçen süre içinde verdiği emek ve tecrübe ile sektörün en iyilerinden olma yolunda adımlar atmaktadır. Firmamızda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalar yapmaktayız. Tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz ve müşterilerimizin yararlanması için her yeni ürünü tedarik ediyoruz. Firma çalışanlarımız işlerinde uzman ve tecrübeli kişilerdir. Çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerin ihtiyacına en uygun ürünü tedarik ederler. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, web sitemizi, inceleyebilir, her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.

 

    

 

Firma olarak her zaman en iyi olmak adına gayret gösterdik, hedefimizi gerçekleştirene kadar da çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir. Her konuda müşterilerimizin güvenini kazanan firmamız bu sayede müşterilerimizin devamlılığını sağlamış ve çok büyük bir aile haline gelmiştir.

 

Kişiye özel ortopedik ayakkabı, protez kol, skolyoz korsesi satışlarımız bulunmaktadır. Kişiye özel imal ettiğimiz tabanlıklar daha sağlıklı yürüyüşler yapmanızı sağlayacaktır. Diz üstü protez bacak imalatımız bulunmaktadır. Medikal sağlık ürünlerimiz imalatı da dahi olmak tamamen ölçülere dayanarak hazırlanmaktadır ve kişiye özel tasarlanmaktadır. Bu anlamda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı arzuluyoruz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014